Nejčastější dotazy

Jaké jsou výhody používání online lékárny?

Výhodou je mnoho, počínaje pohodlím přístupu k tisícům zaručených produktů za přijatelné ceny, které můžete za několik dní získat doma.

Mohu zkontrolovat stav mé objednávky?

Stav objednávky můžete kdykoli zkontrolovat. Jakmile bude objednávka dokončena, obdržíte potvrzovací e-mail, na kterém budou uvedeny údaje o objednávce, zásilce a odhadované dodací lhůty.

Mohu změnit objednávku přidáním produktů po dokončení?

Změna objednávky je možná až do okamžiku odeslání kuriérovi. Následně bude možné požadovat výrobek pouze formulováním nové objednávky.

Proč jsem požádán o citlivé údaje, jako je moje číslo mobilního telefonu?

Získání telefonního čísla je pro nás důležité, protože vám zajistíme nejlepší možnou službu. Protože se snažíme spravovat objednávku, nákup a doručení, vyhýbat se co nejvíce nepříjemnostem, zpoždění.; nicméně by se mohlo stát něco neočekávaného v době dodání, platbě nebo adrese, kterou jste nám poskytli. Schopnost vás kontaktovat je pro nás velmi důležitá, protože nám umožňuje zaručit službu, která je vždy efektivní, a to za jakoukoliv nepředvídatelnou situaci nebo problémy různých druhů. Jinými slovy, schopnost kontaktovat vás znamená, že budeme moci s maximální péčí postupovat, abychom se obrátili na všechny naše zákazníky.

Jak mohu vědět, že objednané léky jsou originální a bezpečné?

Získali jsme certifikáty a záruky, aby nám autority odpovědné za autorizaci on-line prodeje drog vydaly naše povolení k prodeji. Na cz-lekarna-online.com tam je vždy autentické a garantované produkty, to vše dostatečně zásobována leták, které obsahují potřebné informace, takže si můžete vzít drogu v naprostém bezpečí, jako byste šli do tradiční lékárny.

Jaké způsoby platby jsou přijaty na cz-lekarna-online.com?

Když se rozhodnete pokračovat v objednávce na webu cz-lekarna-online.com. určitě získáte veškeré pohodlí, a to i v souvislosti s platbou. V naší online lékárně můžete platit jakýmkoliv způsobem: akceptujeme kreditní karty všech mezinárodních kanálů, můžete také zaplatit přes PayPal, pokud máte účet, nebo nám můžete poslat bankovním převodem, nebo zaplatit na dobírku. To je nabídnout Vám nakupování, které vás plně uspokojí.

Za jak dlouho mohu získat zakoupené produkty?

Jakmile zakoupíte produkty v naší on-line lékárně, po několika hodinách pošleme rezervaci k odeslání kurýrovi. Garantujeme dodávky od 3 do 5 pracovních dnů se standardním doručením. Zvláštní pozornost věnujeme tomuto aspektu dodávek, protože víme, že náš obchod zpracovává konkrétní produkty, které zákazník po koupi chce začít co nejrychleji používat. Jakékoli zpoždění v doručení z důvodů, které nezávisí na naší vůli, bude okamžitě sděleno, abychom vám umožnili odpovídající uspořádání a vždy věděli, co se týče vaší objednávky.

Kdo se zabývá přepravou?

Před výběrem kurýrů, s nimiž spolupracujeme, projdou testy a poskytují záruky, které mohou zajistit včasné a profesionální doručení produktů. Spolupracujeme s hlavními kurýry (DHL, BRT, Fedex, UPS atd.), které vždy zaručují efektivní služby.

Přepravujete do všech zemí?

Dodáváme naše produkty po celém světě, takže pokud se z Itálie dostanete do zahraničí na práci nebo na dovolenou, můžete vždy obdržet výrobky, které potřebujete. Ve skutečnosti můžete při zadávání objednávky zadat libovolnou adresu, na které si myslíte, že můžete být k dispozici. V zahraničí jsou dodací lhůty mírně delší, ale léky se stále dodávají profesionálně a v přiměřené lhůtě.

Co se stane, když jsem si všiml, co udělal nesprávnou objednávku?

To se může stát každému, kdo se kvůli spěchu, rozptýlení nebo z jiných důvodů vybral špatný produkt. Naší prioritou je vždy zaručit kvalitu služby. Z tohoto důvodu můžete objednávku zrušit, dokud nebude odeslána. Pokud místo toho kurýr odešel s nesprávným produktem, nebudete muset provést jeho přijetí při dodání a požádat o vrácení. Vrátíme plnou cenu produktu a ušetříme pouze náklady na dopravu. V tomto okamžiku můžete formulovat novou objednávku se správným produktem.

Existuje minimální počet produktů, které mohu koupit?

Můžete se rozhodnout kontaktovat naši lékárnu pro všechny vaše potřeby. Pokud potřebujete balení produktu nebo potřebujete objednat více krabic, to nezáleží na nás. Minimální objednávky nejsou nutné, neukládáme výběr konkrétních léku našim zákazníkům, a především, pracujeme každý den, takže si vždy můžete zvolit, co chcete a kdy chcete.

Co se stane, když potřebuji produkt v době uzavření obchodu?

To je naše síla. Tam, kde tradiční obchody nepřicházejí, přijdeme. Můžete umístit objednávku 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, takže vždy. Naše on-line lékárna je otevřena po celou dobu, takže máte přístup ke svým oblíbeným produktům bez omezení. Pokud jsou tradiční lékárny uzavřeny pozdě v noci nebo o svátcích, nemusíte hledat lékárnu s otevřenou směnou, ale jen se k nám obraťte.

Existuje možnost využít bezplatné doručení?

V některých případech a při objednávkách nad určitou částkou můžete využít bezplatné doručení.

Pokud mám problémy a chci mluvit s lékařem, jak mohu regulovat?

Kontaktujte nás volně na vaše dotazy a my vás odkážeme na specializované lékaře, abyste poskytli co nejúplnější pomoc v jakékoli oblasti.

Co najdete v online lékárně?

Online lékárny cz-lekarna-online.com najdete všechny léky, které pomáhají řešit problémy s erektilní dysfunkce, impotence, libida, předčasná ejakulace a bolesti při pohlavním styku.