Suchost pochvy při pohlavním styku: co použít, aby se zabránilo zranění?

Velmi často se předpokládá, že vaginální suchost-to je stav, který je výsadou pouze žen po menopauze. Není to pravda, protože tento problém se vyskytuje také u žen ve svých nejlepších sil. Důvodem pro to, v podstatě, jsou spojeny s ženské ekonomikou hormonální.

Zda existuje varianta na vaginální suchost zvlhčování pochvy?

Široce uznávanou praxí je, že léčba spočívá v odstranění příznaků. Bohužel, suchost pochvy při pohlavním styku, je výhradně výsledkem složitější problémy. Zdravá žena produkuje hlen, který zvlhčuje pochvu, která pomáhá zajistit ochranu pohlavního ústrojí před mikroby. Pokud hlen chybí, pane, mohu pociťovat nepříjemné nepohodlí, pálení nebo svědění v intimních místech. Proto také se objeví nechuť na sex, který bez řádného zvlhčení způsobuje bolest.

Související Článek: Lovegra - Viagra pro ženy v lékárně: koupit v drogerii online

Stejné zvlhčování pochvy může být nedostatečná, zatímco ignoruje vaginální suchost může vést ke zhoršení celkového zdraví.

Příčiny výskytu sucha v pochvě

Vaginální suchost se může objevit u žen v každém věku. Je to způsobené poruchou hormonální, hlavně estrogenu, který by měl regulovat proces přidělování hlenu. Již jsme se zmínili o tom, že nedostatek tohoto hlenu je příznakem závažných onemocnění spojené s hormony. I když to je často spojena s menopauzou, může být také výsledkem infekce grzybiczej nebo bakteriální. V každém případě, každý výskyt tohoto příznaků, okamžitě v dobré víře projednala s lékařem prvního kontaktu.

Kromě toho, vaginální suchost může mít přímou souvislost s neobvyklými sexuálními praktikami. Jakým způsobem? No, poranění pochvy může také mít vliv na její hydrataci.

Léky na vaginální suchost

Správná hydratace pochvy je velmi důležité, protože to chrání přirozenou bakteriální flóry, která zabraňuje rozvoji infekce. Jedním z řešení jsou léky na vaginální suchost, i když proponowalibyśmy přestat s nimi do té doby, dokud doporučení jejich lékaře. Pokud jde o efektivní zvlhčování pochvy domácí způsoby, jak může být dobrý nápad. První z nich je zajistit, aby správné výživy, protože ženské tělo je velmi jemný a může rychle reagovat na jakékoli změny ve výživě. Kromě toho, stojí za to zvážit gel na vaginální výtok, který může také pomoci v załagodzeniu tohoto problému.

Vaginální suchost – co používat před návštěvou lékaře

Problémy s sucha pochvy mohou být velmi otravné, ale taky se stydí. Zatímco ženy, jak známo, z větší otevřenost v těchto věcech a více navštěvují lékaře. I přes to, že mnohé dámy mohou považovat tuto otázku příliš intimní, aby předložila lékařskou pomoc, zejména pokud je opačného pohlaví.

V tomto případě doporučujeme použití domácí metod na zvlhčování pochvy. V poslední době je pupalkový olej senzací, která je k dispozici ve snadno polykatelných tabletách. Reguluje práci hormonů a zlepšuje kvalitu vylučovaného hlenu.

Tento produkt je k dispozici ve většině lékáren po ne příliš extravagantní nízké ceny, proto doporučujeme vyzkoušet. Kromě toho, je to také stojí za kontrolu, jakých kosmetických přípravků, které používáme pro péči o pokožku intimních míst. Velmi často levnější léky ze supermarketů mají nepříznivé pH, který bude dráždit dolní zóny bikiny. Kapaliny pro mytí je třeba zakoupit v lékárně po konzultaci s farmakologiem. Použití mýdla nebo běžné gely pro duše zcela odpadne, protože to může zhoršit suchost pochvy.

V žádném případě není třeba, aby snížit suchost pochvy, nejen proto, že je příznakem jiných nemocí, ale také může mít negativní vliv na plodnost. Případy, kdy je nemožné oplodnění.