Snížené libido u mužů a žen: jaké jsou příčiny a jak je zvýšit?

Nízké libido nemusí znamenat žádné zdravotní problémy. V podstatě to způsobeno stres nebo únava. Nicméně k dlouhodobému udržení tohoto stavu věcí může být spojena s různými nemocemi nebo przedawkowywaniem nějaké léky. Naštěstí, v otázce libida moderní medicína (jak profesionální, tak i domácí), zná mnoho efektivních řešení. Je známo, že nikdo nemá chuť na sex po celou dobu, každý může mít špatný den, nebo to nejhorší období v životě, ale pokud je to stav, který přetrvává po dlouhou dobu, je třeba zvážit.

Snížení libida – příčiny a důvody

Problémy s ochotou na milostné hry většinou mají psychologický podtext. Pokud se dotkne nimi člověk trpí depresemi, měla problémy ve vztahu, nebo se pohybují přes traumatické zážitky (obvykle v dětství), nedostatek libida je jejich častým společníkem. Vše je prodloužena životnost nízké libido, by se měl poradit s odborníkem. Profesionální pomoc psychoterapeutyczna může pomoci vám s případnými problémy psychické.

Související Článek: Pilulky potence Priligy 30 mg / 60 mg: koupit bez lékařského předpisu v lékárně

Zůstává ještě otázka lidí, kteří mají problémy v jejich vztahu. První, které se vyskytnou logicky řešením jsou jednání s partnerem. Velmi zde je důležitá vzájemná důvěra, bez které není možná dohoda válčících stran. Poslední možnost, pokud nic nepomůže, terapie, psychoterapie nebo terapie pro páry.

Nedostatek libida – zda to má souvislost s nemocí?

Nízké libido, to není jen otázka psychologická, protože na naše "chci", může mít vliv i taková onemocnění, jako je diabetes, anémie, nebo onemocnění srdce. Kromě toho je nedostatek libida velmi často příznakem otravy manganem, vinylchloridem nebo isokyanátem. To není všechno, naše libido hrají také přijímané léky, ale i některé škodlivé návyky – marihuana, heroin, alkohol, a dokonce i zdánlivě neškodné kofein!

Vliv hormonů na nízké libido

Snad každý chápe, že hormony mají vliv na naše komunikace sexuální. Nesprávné hladiny testosteronu u mužů vedou k atrofii libido, i když je třeba poznamenat, že je to problém téměř jako ženy. V jejich případě je hladina testosteronu přirozeně klesá v období menopauzy.

Související Článek: Lovegra - Viagra pro ženy v lékárně: koupit v drogerii online

Pokud je to hormonální poruchy jsou zodpovědné za nedostatek sexuální touhy, je nutné poradit se s lékařem a začít hormonální léčbu. Tato léčba je obvykle velmi efektivní v tomto procesu problém nízkého libida.

Domácí způsoby, jak nízké libido

Není třeba jít do Himálaje po magické byliny a kořeny, které vyléčit nás od problému nízké libido. Jen krátký výlet do nejbližšího obchodu s potravinami, protože ty nejlepší, excitační afrodiziakum u nás přímo na dosah ruky. Je to zejména: banány, fíky, dýňová semínka, damiana , kurkuma nebo dokonce lucretia.

Přírodní ingredience jsou nejlepší způsob, jak zvýšit libido, protože není nadwyrężają našich jater a žaludku, a navíc je možné je velmi chutný vařit pro romantickou večeři, který bude také způsob, jak víc baví.

Snížená sexuální touha ovlivňuje rostoucí počet populací v důsledku závratného tempa života a množení stresorů. Tento problém trápí mnoho párů a manželství, což se odráží negativně na celé společnosti. Velmi často je to důvod pro hádky a vytvořit další problémy. Identifikace problémů a rychlá reakce, to je nejlepší způsob, jak, aby se zabránilo jeho eskalace a další potíže. Lov na sex není podmínkou, protože se skládá z mnoha faktorů, nejen psychických nebo farmakologické, ale jeho nepřítomnosti-je to problém, kterému je třeba bojovat.