Sildenafil: čas na akci, způsob použití a možné nežádoucí účinky přípravku

I když mnozí z nás mohli slyšet to jméno, je to stále ještě mnozí se mohou ptát sami sebe na otázku – co je Sildenafil? Budeme se snažit přinést vám pár důležitých faktů o tomto produktu na potenci, jeho dávkování, akce a vedlejší účinky. Sildenafil je látka, která pomáhá dosáhnout dlouhotrvající erekce. Dříve, vyhrát ho, potřebovala recept od lékaře. Nyní se situace změnila, a přípravky, které mají ve svém složení sildenafil v lékárně od ruky. Vyvstává však otázka, zda je použití tohoto přípravku bez dohledu lékaře, je v bezpečí. Na to se také budeme odpověď v tomto článku.

Sildenafil – jak dlouho funguje a zda je to bezpečné

Popisován přípravek umožňuje dosáhnout velmi dlouho-trvající erekci. To se děje proto, že aktivní látka stimuluje průtok krve v penisu. Dilatauje krevní cévy a blokuje erektilní inhibiční enzym tak, aby byl přítok krve do penisu co nejvyšší. Jak můžete hádat, dostaneme silný a niekrótki erekce.

Účinek Sildenafil neomezuje se pouze pro zajištění skvělých erekce, ale také pro zvýšení spokojenosti ze sexu. Když zażyjemy lék, stačí sebemenší vzrušení, aby se našim očím se zjevil erekce, která bude trvat několik hodin.

Související Článek: Koupit pilulky Levitra bez lékařského předpisu v lékárně online

Je důležité však poznamenat, že v případě erektilní dysfunkce, které mají jiný charakter, než neurologický nebo psychický, přípravek bude neúčinná.

Kontraindikace k použití

Stejně jako ve většině léky pro zlepšení erekce, není doporučeno aplikovat Sildenafil jednotlivcům, kteří mají kontraindikace k žádné sexuální aktivitě. Také není doporučeno používat mužům, kteří dosáhli 18 let. Navíc, pokud jste trpí nemocí souvisejících s kardiovaskulární systém, a jste v průběhu léčby je lék, neměli byste používat prostředky pro erekci.

Sildenafil – režim dávkování

Pro dosažení nejlepších výsledků je potřeba užívat přípravek alespoň hodinu před plánovaným pohlavním stykem. Pamatujte si, že tím, že tableta během jídla, wydłużacie době jeho vstřebávání, a reakční doba může být trochu prodloužena. Doporučená denní dávka se pohybuje mezi 25 a 100 mg. Kromě toho, přípravek nebude fungovat sám o sobě. Pro jeho plnohodnotnou práci je nutné sexuální vzrušení. Není třeba překračovat doporučená dávka látky, protože může mít velmi vážné důsledky pro zdraví.

Sildenafil – nežádoucí účinky

Bohužel, neexistuje léků bez vedlejších účinků a sildenafil, není zde výjimkou. Nejčastěji samotných nežádoucí činy jsou: bolesti hlavy, bolesti na hrudi, alergické reakce, nevolnost, průjem, bušení srdce, krvácení z penisu, mdloby, křeče.

Související Článek: Kamagra Oral Jelly než 100mg: koupit v lékárně online bez lékařského předpisu

Ve skutečnosti seznam těchto nežádoucích účinků je ještě více, ale vznik dalších příznaků je mnohem vzácnější. Stojí za to si zapamatovat, že stejně jako v případě všech aktivních léků, časté příjem Sildenafil může vést ke zvýšení tolerance organismu, což může oslabit účinek léku.

Nejdůležitější informací, aby si uvědomit, že předávkování tohoto léku může způsobit trvalé následky, jako jsou sekundární impotence. Jak oznámení, že máš kocovinu přípravek? Příznakem toho bude kilkugodzinny erekce, která nechce sama ustoupit. V tomto případě, měli byste okamžitě poradit s lékařem, protože to může vést k poškození penisu.

Abych to shrnul, Sildenafil je velmi účinným prostředkem pro zlepšení erektilní funkce, ale jako s jakýmkoliv lékem, je třeba použít moudře. V sortimentu online lékárny, najdeme různé přípravky, obsahující tuto látku, z čeho většina z nich jsou k dispozici bez lékařského předpisu. I přes to, že před zahájením užívání doporučujeme konzultaci s lékařem a stálý jeho ovládání.