Phimosis: symptomy, příčiny a informace, které vám pomohou zbavit se

Mnoho lidí možná slyšelo termín phimosis a dokonce ho použilo, aby někoho urazilo, ale opravdu víme, co je to nemoc, jaké jsou její příčiny, co může vést a jak se toho zbavit? Většina lidí zná jen základní informace o tomto problému. Budeme se snažit v souvislosti s tím zvýšit co nejvíce faktů o stulejce a její léčbě. Já bych řekl, připravte se poslouchat a poslouchejte všechno, ale, koneckonců, mohu jen sdělit vám několik znaků na obrazovce, takže přeji příjemné čtení

Phimosis - co je to vůbec?

Phimosis je problém s předkožkou, takže můžete hádat, že postihuje pouze muže. Drahé dámy, nemusíte se však vzdát dalšího čtení, protože, možná, že se to týká vašeho přítele. Stejný problém spočívá v tom, že předkožka je komprimován tak, že to brání vytáhněte ji od žaludů.

Související Článek: Prášky na potenci Tadalafil 20 mg: koupit bez lékařského předpisu v lékárně

To vede k velmi často bolest, nepohodlí, a zbagatelizowanie problémy mohou způsobit různé infekce penisu. V podstatě každý je ve skupině rizika, bez ohledu na věk. Tato nemoc se může dotknout novorozenců, dětí, dospělých a starších mužů.

Fimóza - příčiny a typy této trapné choroby

Existují dva typy fimózy, a to vrozená (fyziologická) fimóza a získaná (patologická) fimóza. První uvedenou mnou typ, má genetickou složku a může být způsobena mutací genowe. Takže není šance, aby se zabránilo jeho výskytu. Druhý typ se může objevit z několika důvodů, jako je špatná hygiena, zánět předkožky, katetrizace penisu, neléčená cukrovka, poranění.

Průzkum odhaduje, že asi 10 procent mužů bojuje s phimózou. I přes to, že je to přirozený jev u chlapců do 3 let, musíte mít na paměti, pokud problém přetrvává déle. V jejich případě je kůže předkožky připojena k žaluďům pomocí mastiky (vylučování tuku), která se postupem času vymývá. Kolem 3 let by to mělo být úplně wypłukana, a předkožka se musí volně klouzat dolů. Je velmi důležité, aby správně pečovat předkožka naše dítě a klouzat dolů, to je, mimochodem, každé koupání. Nicméně, neměli byste to dělat, pokud se setkáme nějaký odpor!

Phimosis - příznaky, které můžete pozorovat sami

Zjevným příznakem fimózy je neschopnost posunout předkožku pod penis glanů. To je pak takzvaná phimosis společného. K dispozici je také částečná fimóza, o které můžeme mluvit, když jsme schopni posunout předkožku alespoň do akumulační drážky.

Související Článek: Původní lék Levitra je 10 nebo 20 mg: koupit bez lékařského předpisu v lékárně

Kromě nemožnosti spojit předkožky, stulejce také doprovázejí příznaky, jako je bolest, když se snaží připojit, ale také při pohlavním styku. Sex s stulejką to velmi nepříjemné, a mnozí muži se od něj odmítá. Kromě toho, že v strachu před bolestí, někteří zanedbávají hygienu intimních zón. To vede k rozvoji bakterií, které způsobují infekce, které výrazně zhorší, a na zdraví celého organismu.

Phimosis - chirurgie a další léčba

Samotná léčba phimózy není komplikovaná a v podstatě se scvrkává na operaci. Ale to není jediný způsob, a konečné ošetření by mělo být dohodnuto s lékařem, protože závisí na mnoha faktorech.

Zbavení se fimózy u mladých chlapců je obvykle možné díky použití steroidní masti, která má pomoci odstranit masticu, a také usnadnit tahání předkožky. Nicméně, ve složitějších případech, stejně jako u dospělých mužů, se doporučuje provádění chirurgického zákroku, jak se zbavit problému.