Jak efektivně zvýšit člen: prodloužení penisu, aniž by došlo ke zranění

Existuje mnoho mýtů o tom, jak zvětšit penis. Můžeme najít stovky tisíc stránek s magickými prostředky, cviky nebo kliky. Mnohé obchody nabízejí také pilulky pro zvětšení penisu, ale stojí za to ptát sami sebe na otázku – zda jsou všechny tyto metody jsou něco stojí, a jste si jisti, že budou pracovat?

Nehledě na to najít odpověď na to je relativně nejdůležitější otázkou stále zůstává otázka – zda potřebuji to? Koneckonců, měli byste být spokojeni s velikostí svého penisu, protože to není jeho délka, ale přináší potěšení ženě při sexu.

Související Článek: Kamagra Oral Jelly než 100mg: koupit v lékárně online bez lékařského předpisu

Pouze prvních 10 cm náchylné k vaginální stimulaci, a dámy, v podstatě obsahuje největší radost není v pronikání a citlivost klitorisu a dalších erotogenních zón. Nicméně, pokud si stále myslíte, že velikost Vaší bytosti jsou nedostatečné, je čas zvážit dostupné a efektivní možnosti.

Způsoby zvětšení penisu

Nejjednodušší, méně nákladná alternativa chemických látek (o kterém budeme brzy vysvětlím) přirozené cvičení. První z nich, které vám doporučujeme vyzkoušet toto cvičení, že při přivádění do stavu blízkého k ejakulaci a przestawanie. Ano, není przesłyszeliście! Tak se vám podaří nejen zvýšit penis, ale i cvičit sebeovládání, což je velmi důležité při pohlavním styku.

Ještě jedna věc, kterou můžete udělat, je protahování penisu. Samozřejmě se nejedná o roztržení jako gumička. Využijte k tomu odpovídající techniky. Penis nesmí být při erekci. Měl by být pevně uchopen třemi prsty a jemně natažen, což prodlouží penis a tuto operaci několikrát opakuje. Nezapomeňte o rozmasowaniu penisu po cvičení, aby se vrátit mu přirozenou cirkulaci. Nepřehánějte to s tímto cvičení, protože to může vést k poškození Vašeho přítele.

Pokud cvičení nedávají Vám výsledky, které chcete, pak byste požádat o pomoc farmakologickou. Malý plachý penis-to je problém, pokud se to dá nazvat problémem. Tak či onak, jeho velikost může způsobit komplexy, takže by se neměl podceňovat.

Pilulky na zvětšení penisu

Jak jsme již zmínili, pokud cvičení, popírání, můžete pomoci tím, že nyní celé sekce vitamínů, které stimulují růst penisu. Mnozí lékaři se domnívají, že takové opatření není existují, ale jejich seznam je velmi dlouhý a nemá možnost, aby věděli a pečlivě testovali všechny. Existují různé typy doplňků, které mohou pomoci při řešení problému malého člena.

Související Článek: Prášky na potenci Cialis 20 mg: koupit bez lékařského předpisu v lékárně

Je však třeba dodržovat diskrétnost při jejich hledání, protože velmi mnoho z těchto finančních prostředků je zcela neefektivní a povede jen ztrátou peněz. Snažte se provádět důkladný výzkum o vybrané potravinové doplňky. Přečtěte si reference, zeptejte se svého lékaře, zjistěte si co nejvíce o aktivních látkách. Tímto způsobem se vyhnete zklamání.

Jak zvětšit penis: nejúčinnější metoda

Poměrně novou a velmi efektivní metodu prodlužování penisu je ostrzykiwanie jeho kyselinou hyaluronovou. Tuto proceduru je možné dělat vše, co ve větším počtu klinik estetické medicíny. To dává velmi rychlý a znatelný výsledek. Náš člen může být větší než 3 cm, a jeho tloušťka se může zvýšit až o 5 cm. Bohužel, tato metoda je, samozřejmě, má své nesporné nevýhody. V současné době je postup je velmi nákladné a jeho cena může dosáhnout až 5 tisíc rublů. Kromě toho, že účinky nejsou trvalé, protože kyselina během rozkládat, proto je nutné ji opakovat přibližně každý rok nebo dva roky. Nicméně, pokud všechny ostatní metody nefunguje, je to nějaká deska na pomoc. Pouze, pokud máme finanční prostředky na provedení tohoto postupu, tak proč to nezkusit.