Co je vasektomie a v čem spočívá: moderní metody antikoncepce

Slyší o ní docela často, ale že ve skutečnosti je vasektomie, a v čem spočívá? Odpověď není příliš složitá, protože je to prostě proces, který má vést k dočasné neplodnosti mužů. Je to bezpečný a oblíbený antikoncepční postup pro muže, a ačkoli je to reverzibilní, je postup pro obnovení plodnosti (unclogging vas deferens) mnohem neobvyklejší.

Jak se provádí postup vasektomie

Cílem operace vasektomie vést k neplodnosti přes křižovatku a podvaz chámovodu. Ona je považována za jednu z nejúčinnějších antikoncepčních metod, ale velmi často se muži, kteří se vzdají své otázky, ptají - je vazektomie reverzibilní? Postup udrożniania chámovodu se nazývají rewazektomia a složitější.

Související Článek: Koupit pilulky Levitra bez lékařského předpisu v lékárně online

Žádný lékař není schopen zaručit na 100 procent dokončení obnovení plodnosti. V souvislosti s tímto rozhodnutí o vasektomie musí být dobře promyšlené, protože se může ukázat, že již není cesty zpátky.

Vasektomie – v čem spočívá účetní operace?

I když samotná myšlenka manipulace s našimi klenoty se může zdát bolestivá, samotný postup se považuje za rychlý a bezbolestný. Celá filozofie má přerušit vas deferens, který má blokovat spermie. Jim dostat se do ejakulátu. To však neznamená, že spermie se přestanou být vyrobeny, však není opuštěn jejich jader a budou vstřebává do těla. Postup nemá vliv na potenci a dá se na ní normálně fungovat, ale spermie muži již nebude obsahovat spermie, takže k oplodnění bude možné.

Konečné techniky provedení operace, jsou různé. Je možné, mimochodem, je to odkaz na jeden nebo dva konce chámovodu, držte se jejich konce přezky, střih fragment nebo fragmenty chámovodu nebo zavřít elektrokoagulacją.

Vasektomie – komplikace spojené s operací

Nelze říci, že komplikace po vasektomii jsou častým jevem, ale, samozřejmě, se stalo. Obvykle se jedná o infekci rány, sčervenání nebo epididymitidu. Může se také stát hematom, který lze pod kůží cítit velmi snadno a připomíná malou hrudku. Koneckonců, není vyloučeno, že ve skutečnosti starat. Neexistuje žádný důkaz, že vazektomie zvyšuje riziko rakoviny, protože se považuje za velmi bezpečný antikoncepční postup. Více nurtującym mužů problémem je, že vasektomie je reverzibilní, o čem řekneme v následujícím odstavci.

Nebo vasektomie reverzibilní - že rewazektomia

Na postup vasektomie řeší, v podstatě, muži, které se narodilo již potomky a nemají v plánu jeho vrácení. Ankety a průzkumy odhadují, že jen asi 6% mužů po operaci vystaven rewazektomii, která má za cíl obnovit průchodnost a kontinuity chámovodu.

Související Článek: Originální Viagra bez lékařského předpisu: podívejte se, kde koupit a za jakou cenu

To je postup, který je mnohem složitější, než je vasektomie, provádí ho většinou v celkové anestézii a může trvat až několik hodin. Řeší se na něj, jako pravidlo, muži, kteří přes změny v životní situaci cítil potřebu početí potomstva.

Je-li operace vasektomie je legální?

Obecně v Polsku žádné zákony, které mówiłyby o tom, že postup vasektomie je nezákonné, ale mnoho mužů není pochyb. Žádný jasný regulace, ale sami zákon není vhodným způsobem interpretovány, aby mít legitimitu procedury, stejně jako v případě vzniku komplikací poškozený člověk může odkazovat trestního zákoníku ruské federace, obvinil lékaře. Stejný problém spočívá v tom, že je obtížné určit, co je dobrovolné podrobení vasektomie může být posouzeno jako odmítnutí lékaře odpovědnosti.