Blog o mužských a ženských zdravotních problémech a možnostech léčby

Což je dobré pro účinnost: zlepšení erekce nejúčinnějším způsobem

Stále častěji slyšet, že muži si stěžují na problémy s erekcí. Tyto poruchy se zabývají stále větší skupiny ve velmi širokém rozmezí věku. V podstatě, oni mohou dotknout každého, kdo sexuálně aktivní.

Bohužel, zvýšená erekce, je to stále o kterém většina mužů v rozhovorech vyhýbá a bojí se představit jeho lékaře. Věří, že do jisté míry je hoden jejich mužství, a ano, opravdu, je těžké se tomu divit.

Nedostatek testosteronu: jaké faktory mají vliv na snížení testosteronu

Obecně přijímané stereotypní, je to, že testosteron je hormon, převážně mužským, který je zodpovědný za sílu, růst vlasů a vůbec celé mužství. Jako většina stereotypů, že to není pravda. Tento hormon je velmi důležité v těle obou pohlaví a pomáhá regulovat mnoho procesů. Budeme se snažit přiblížit jeho činnost, jakou roli plní u mužů a žen a jaké jsou důsledky jeho nedostatku.

Všechno o penisu: struktura, typy, poruchy penisu, a jak se o něj starat

Jak známo penis, to znamená, že v opačném případě penisu je pro většinu mužů je nejdůležitějším orgánem v těle. I když to může znít hravě, ale je to pravda, kterou většina z nás uvědomuje. Nicméně, umístění penisu na podstavec z něj činí nejznámější orgán lidského těla? Muži se obvykle zajímají pouze jeho délka, ale není jim známo, například, design penisu?

Sildenafil: čas na akci, způsob použití a možné nežádoucí účinky přípravku

I když mnozí z nás mohli slyšet to jméno, je to stále ještě mnozí se mohou ptát sami sebe na otázku – co je Sildenafil? Budeme se snažit přinést vám pár důležitých faktů o tomto produktu na potenci, jeho dávkování, akce a vedlejší účinky. Sildenafil je látka, která pomáhá dosáhnout dlouhotrvající erekce. Dříve, vyhrát ho, potřebovala recept od lékaře.

Pohlavní choroby: co to je, jaké jsou jejich příznaky a jak se léčit

Každý z nás se snaží starat o své zdraví. Moderní trendy z populárních sociálních sítí ukazují, že lidé stále více touží zdravé jídlo jedí, cvičí a pěstovat zdravý životní styl. Ale je horké téma, které doprovází všechny věkové kategorie, od všech. Jedná se o pohlavní choroby uvedené v názvu. Vystaven není prakticky každý, kdo je, nebo dokonce je v poslední době aktivní v sexuálním smyslu.

Co znamená krev ve sperma: prozkoumat příčiny a přestaň panikařit!

Pravděpodobně, je obtížné najít osobu, která by akceptovala přítomnost krve ve spermii za něco málo důležité. Je fakt, že červené skvrny spermatu-je to jasné znamení těla, že se děje něco špatného, a měli byste se na něj podívat. Může být, to je příznak, který doprovází velmi mnoha nebezpečných chorob, doporučuje se okamžitě provést některé výzkumu.

Jak vyléčit plísňové infekce penisu a to, co se projevuje: základní informace

Jakákoliv změna kůže v oblasti penisu způsobují u mužů paniku. Ne jinak je tomu v případě, když se objeví plíseň na penisu, který je také nazýván drożdżycą. Červená plamkom na penis také doprovázena spory, nepohodlí, svědění a velmi nepříjemný zápach. Samozřejmě, že budete utěšeni, když se dozvíte, že jakákoli sexuální aktivita během této nemoci je přísně zakázáno.

Suchost pochvy při pohlavním styku: co použít, aby se zabránilo zranění?

Velmi často se předpokládá, že vaginální suchost-to je stav, který je výsadou pouze žen po menopauze. Není to pravda, protože tento problém se vyskytuje také u žen ve svých nejlepších sil. Důvodem pro to, v podstatě, jsou spojeny s ženské ekonomikou hormonální.