Blog o mužských a ženských zdravotních problémech a možnostech léčby

Což je dobré pro účinnost: zlepšení erekce nejúčinnějším způsobem

Stále častěji slyšet, že muži si stěžují na problémy s erekcí. Tyto poruchy se zabývají stále větší skupiny ve velmi širokém rozmezí věku. V podstatě, oni mohou dotknout každého, kdo sexuálně aktivní.

Bohužel, zvýšená erekce, je to stále o kterém většina mužů v rozhovorech vyhýbá a bojí se představit jeho lékaře. Věří, že do jisté míry je hoden jejich mužství, a ano, opravdu, je těžké se tomu divit.

Nedostatek testosteronu: jaké faktory mají vliv na snížení testosteronu

Obecně přijímané stereotypní, je to, že testosteron je hormon, převážně mužským, který je zodpovědný za sílu, růst vlasů a vůbec celé mužství. Jako většina stereotypů, že to není pravda. Tento hormon je velmi důležité v těle obou pohlaví a pomáhá regulovat mnoho procesů. Budeme se snažit přiblížit jeho činnost, jakou roli plní u mužů a žen a jaké jsou důsledky jeho nedostatku.

Všechno o penisu: struktura, typy, poruchy penisu, a jak se o něj starat

Jak známo penis, to znamená, že v opačném případě penisu je pro většinu mužů je nejdůležitějším orgánem v těle. I když to může znít hravě, ale je to pravda, kterou většina z nás uvědomuje. Nicméně, umístění penisu na podstavec z něj činí nejznámější orgán lidského těla? Muži se obvykle zajímají pouze jeho délka, ale není jim známo, například, design penisu?

Sildenafil: čas na akci, způsob použití a možné nežádoucí účinky přípravku

I když mnozí z nás mohli slyšet to jméno, je to stále ještě mnozí se mohou ptát sami sebe na otázku – co je Sildenafil? Budeme se snažit přinést vám pár důležitých faktů o tomto produktu na potenci, jeho dávkování, akce a vedlejší účinky. Sildenafil je látka, která pomáhá dosáhnout dlouhotrvající erekce. Dříve, vyhrát ho, potřebovala recept od lékaře.

Pohlavní choroby: co to je, jaké jsou jejich příznaky a jak se léčit

Každý z nás se snaží starat o své zdraví. Moderní trendy z populárních sociálních sítí ukazují, že lidé stále více touží zdravé jídlo jedí, cvičí a pěstovat zdravý životní styl. Ale je horké téma, které doprovází všechny věkové kategorie, od všech. Jedná se o pohlavní choroby uvedené v názvu. Vystaven není prakticky každý, kdo je, nebo dokonce je v poslední době aktivní v sexuálním smyslu.

Co znamená krev ve sperma: prozkoumat příčiny a přestaň panikařit!

Pravděpodobně, je obtížné najít osobu, která by akceptovala přítomnost krve ve spermii za něco málo důležité. Je fakt, že červené skvrny spermatu-je to jasné znamení těla, že se děje něco špatného, a měli byste se na něj podívat. Může být, to je příznak, který doprovází velmi mnoha nebezpečných chorob, doporučuje se okamžitě provést některé výzkumu.

Jak vyléčit plísňové infekce penisu a to, co se projevuje: základní informace

Jakákoliv změna kůže v oblasti penisu způsobují u mužů paniku. Ne jinak je tomu v případě, když se objeví plíseň na penisu, který je také nazýván drożdżycą. Červená plamkom na penis také doprovázena spory, nepohodlí, svědění a velmi nepříjemný zápach. Samozřejmě, že budete utěšeni, když se dozvíte, že jakákoli sexuální aktivita během této nemoci je přísně zakázáno.

Suchost pochvy při pohlavním styku: co použít, aby se zabránilo zranění?

Velmi často se předpokládá, že vaginální suchost-to je stav, který je výsadou pouze žen po menopauze. Není to pravda, protože tento problém se vyskytuje také u žen ve svých nejlepších sil. Důvodem pro to, v podstatě, jsou spojeny s ženské ekonomikou hormonální.

Seksoholizm u mužů: příznaky, léčba a preventivní postupy

Závislost lze od všeho. Dnes velmi populární, závislost na Internetu, ale není tím budeme zabývat. Nikdo není schopen popřít, že sex je jednou z nejpříjemnějších věcí v životě, a zábavu podporují závislost. Sex-závislost doprovází lidstvo již od nepaměti, a jeho oběť byli nejen obyčejní lidé, ale i důležité historické. Co to je a jak se s tím vypořádat? Uvidíme.

Snížené libido u mužů a žen: jaké jsou příčiny a jak je zvýšit?

Nízké libido nemusí znamenat žádné zdravotní problémy. V podstatě to způsobeno stres nebo únava. Nicméně k dlouhodobému udržení tohoto stavu věcí může být spojena s různými nemocemi nebo przedawkowywaniem nějaké léky. Naštěstí, v otázce libida moderní medicína (jak profesionální, tak i domácí), zná mnoho efektivních řešení.

Problémy s udržením erekce: jak se jich co nejefektivněji zbavit?

Moderní model ideálního chlapa nutí muže být v trvalé pohotovosti. Bohužel, neustálý tlak, stres, rychlý rytmus života přispívají stále častěji srdeční poruchám erekce. Zda to je, nicméně, žádný důvod k studu? Jistě, mnozí z vás si myslí, že ano, protože z psychologického hlediska, brání to pocit mužnosti a důstojnosti. V tomto materiálu se budeme zabývat právě psychologickým aspektům, v nichž základem je nedostatek erekce.

Co je vasektomie a v čem spočívá: moderní metody antikoncepce

Slyší o ní docela často, ale že ve skutečnosti je vasektomie, a v čem spočívá? Odpověď není příliš složitá, protože je to prostě proces, který má vést k dočasné neplodnosti mužů. Je to bezpečný a oblíbený antikoncepční postup pro muže, a ačkoli je to reverzibilní, je postup pro obnovení plodnosti (unclogging vas deferens) mnohem neobvyklejší.

Jak efektivně zvýšit člen: prodloužení penisu, aniž by došlo ke zranění

Existuje mnoho mýtů o tom, jak zvětšit penis. Můžeme najít stovky tisíc stránek s magickými prostředky, cviky nebo kliky. Mnohé obchody nabízejí také pilulky pro zvětšení penisu, ale stojí za to ptát sami sebe na otázku – zda jsou všechny tyto metody jsou něco stojí, a jste si jisti, že budou pracovat?

Masturbace a zdraví: měli bychom to dělat a jak to udělat?

Lidi lze rozdělit na dvě skupiny: ti, kteří masturbují, a ty, kteří neuznávají. To dělá to téměř každý. Je těžké najít muže, který nikdy v životě chutnala masturbovat.

Každý člověk má různé důvody, aby to dělat. Motivy se budou lišit v závislosti na osobě, ale stále zůstává jedna otázka: je to zdravé, nebo ne? Jsme na toto téma trochu blíže.

Andropause: v jakém věku začíná a jaké jsou jeho obvyklé příznaky

Mnozí muži nevědí o existenci takového jako andropause, do té doby, dokud jejich na ně. Je pravda, že proces menopauzy u mužů se výrazně liší od menopauzy u žen. Lze říci, že ženy procházejí trochu více radikální změny a pánové, jen dozrávají. Příznaky andropause jsou poměrně mírné a dochází postupně, proto popíšeme zde, a dáme vám několik tipů, jak se s nimi vyrovnat.

Poruchy sexuální preference a ústup sexy: není to problém?

Každý člověk má nějaké tajemství, které má vyjít za dveře ložnice. Často tato tajemství se mohou velmi rychle proměnit v problém, pokud ani s kým o nich mluvit. Odkud můžeme vědět, že naše fantazie je již nebezpečné odklonem? Kam se obrátit o pomoc? Nebo spoléhat na vyhledávačích? Je pro nás těžké mluvit o těžkých a nejostudnějšími tématech, proto se zde budeme snažit zprostředkovat vám důležité informace, a popíšeme porušení psychoseksualne.

Retrográdní ejakulace: příčiny, příznaky a léčba tohoto trapného problému

Může být, nesetkal se ještě s termínem zrcátka, ejakulace a to vůbec není překvapující. Je to onemocnění, o kterém se říká hodně, a nicméně mnoho mužů netrpí. Spočívá to v tom, že sperma nevytéká z člena, ale dostane do močového měchýře. Jaké jsou příznaky? Odkud to je? Budeme se snažit dát co nejvíce odpovědí, které vám pomohou pochopit a efektivně vypořádat s tímto problémem.

Přírodní afrodiziaka pro dámy a nejen to: co doporučují odborníci?

Věděli jste člověk, který nemá rád k jídlu? Samozřejmě, že ne, protože každý má rád dobrou kuchyni. Nicméně, pokud to, co jíme, může mít vliv na naše přání, na milostné hry? Tak tady jsou všechny znaky na nebi a na zemi (a v podstatě z našeho těla) říkají, že ano! Legendy říkají, že sám slavný Casanova jedl čokoládu, díky které mohl milovat celou noc. Svůj název afrodiziakum přijali, samozřejmě, od řecké bohyně, která je patronkou krásy a lásky – Afrodity.

Jak se pozná orgasmus: co je to orgasmus, jak to vypadá a co se s ní stalo?

Je těžké jednoznačně určit orgasmus, protože to je dost individuální zkušenosti a to jak fyzické, tak psychické. Můžete si vybrat některé příznaky orgasmu, které budou společné pro mnoho lidí, jako je rychlá práce srdce, vlny, příliv a odliv, nebo pocit blaženosti. Existují lidé, kteří tvrdí, že je to moment, ve kterém se tělo a mysl reagovat na jakékoliv vnější podněty. Jako ve skutečnosti? Budeme to pečlivě zkontrolovat.

Phimosis: symptomy, příčiny a informace, které vám pomohou zbavit se

Mnoho lidí možná slyšelo termín phimosis a dokonce ho použilo, aby někoho urazilo, ale opravdu víme, co je to nemoc, jaké jsou její příčiny, co může vést a jak se toho zbavit? Většina lidí zná jen základní informace o tomto problému. Budeme se snažit v souvislosti s tím zvýšit co nejvíce faktů o stulejce a její léčbě. Já bych řekl, připravte se poslouchat a poslouchejte všechno, ale, koneckonců, mohu jen sdělit vám několik znaků na obrazovce, takže přeji příjemné čtení